| RECHINU a întrebat:

Am o problema la usa de termopan. Nu se inchide normal. Tine ceva in partea de sus a usii si ca sa o inchid trebuie sa trag foarte tare de ea si sa ridic manerul in sus ca si cum ai incuia-o. Aveti idee ce ar avea? Si cum s-ar putea rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

La blalmaua de jos desfaci capacul de plastic si cu un imbus de 6 mm reglezi usa cum vrei, succes la tot...

| RECHINU explică (pentru skama18):

Iti multumesc frumos pentru raspuns.am facut exact cum ati zis si a mers.multmesc inca o datahappy

| skama18 a răspuns (pentru RECHINU):

Cptongue

11 răspunsuri:
| greencity a răspuns:

E o bucatica de fier ce trebuie resurubata putin mai incolo... Si eu am patit.

| RECHINU explică (pentru greencity):

Care bucatica de fier? la ce te referi mai exact?

| IsabelaIssa a răspuns:

Hmm aceeasi problema o am si eu. si inca nu am gasit solutia, dar dau vina pe aia care mi-au montat-o, pentru ca am dat o gramada de bani pe ea sad Eu ii ridic manerul in sus ca sa stea bine inchisa. Poate ar trebui sa chemi un meserias sa se uite la ea.

| RECHINU explică (pentru IsabelaIssa):

Mda...o sa chem. daca reusesc s-o repar o sa va spun si dumneavoastra cum am facut.happy

| IsabelaIssa a răspuns (pentru RECHINU):

Merci happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Lasa-mi tel prin mesaj.Te sun si te ajut, cit se poate prin tel.

| RECHINU explică (pentru IsabelaIssa):

Buna! am rezolvat problema...happy La blalmaua de jos desfaci capacul de plastic si cu un imbus de 6 mm reglezi usa cum vrei....succeshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-mi nr de tel prin mesaj, te sun si te ajut cit pot.

| Afronie_Alin_1979 a răspuns:

Asa am patit si eu cu toate usile...a trebuit sa chem pe cienva sa le dsfaca din chedere.sa dea geamul jos si sa le refaca imreuan cu incuietorile...problema e ca atunci cadn ti le-au fixat si apoi au pus spuma le-a presat.