| 6Radu5 a întrebat:

Salut,am o sera hidroponica in apartament,echipata cu lampa normala/ultraviolete/cu caldura, sistem de irigare prin picurare/vapori deci pot sa cresc si ciuperci.Ce plante pot sa cresc legal si fara autorizatie in ea care sa-mi aduca un profit frumusel daca e posibil intr-u spatiu de 80×80×160.Ceva plante exotice sau mai speciale, maxim in 300 de lei.

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Buna, poate te ajuta aceste videoclipuri

https://www.youtube.com/watch?v=tY7-Bg5DERY

https://www.youtube.com/watch?v=bWebs3ID6Hw

| 6Radu5 explică (pentru relian):

Ma refer la plante neuroactive legale in Romania dar merg si astea de foame.

| dullcat a răspuns (pentru 6Radu5):

Te refei la canepa? Vezi ca exista Asociatia cultivatorilor de canepa industriala din Romania, si nu, nu are legatura cu drogul. laughing

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă spanac sau fructul pasiunii, se vând vine ambele...

| relian a răspuns:

Sa faci profit frumusel laughing cultivind plante exotice,, da sigur faci profit.
Sa faci profit frumusel cum spui e sa bagi papadie, acolo sigur scoti profit, papadie zic eu la iarba, la intelegi tu la ce ma refer. Planta aia se preteaza f bine si la interior, scoti bani buni asa cum te astepti laughing asa ca baga nu mai intreba sa te afle careva

Cinepa nu-i planta exotica, creste si ca buruiana pe cimp, inainte cultivau romanii, dar nu stiau sa o pipapie laughing si cit se mai cultiva, dar nu am auzit, citit in RO pe vremuri sa fumege careva cinepa, desi cum spun o gaseai peste tot laughing

| CatalizatoareOradea a răspuns:

Iti dau eu niste seminte de te ia ceafa