| scosmynnnn a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare in legatura cu site-ul eMAG.
Doresc sa cumpar un sifonier, sa zicem ca e asta http://www.emag.ro/......DW0602BBM/
scrie ca trebuie sa-i dau pe transport curierului 20 de lei,dar mi se pare cam putin tinand cont ca eu nu stau in oras (unde au ei depozitul) ci stau la tara, cam la 20km de Ploiesti, oare doar atat trebuie sa platesc la transport s-au imi vor mai adauga peste banii astia?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Produsul dorit de tine e vândut de o firmă parteneră a eMAG - Philosophy Brands.
Contactează-i și informează-te asupra costurilor de livrare. Unele firme de curierat încasează taxe suplimentare pe km distanță de la cel mai apropiat oraș unde au punct de livrare.
Doar ei știu cu ce curier vor face livrarea și dacă vor fi costuri suplimentare.
Telefon: 0746 795 786
Email: philosophybrands@emag.ro

| scosmynnnn explică (pentru mihai69):

Multumesc,Mihai happy, asa am sa fac, au cam multe probleme si cei de la eMAG, una e sa vorbesc pe Facebook una e la telefon.O sa sun la philosophybrands sa fiu sigur si sa nu ma trezesc ca imi cere cine stie cat..Multumesc inca odata pentru raspuns happy

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da,taxa e doar 20 Ron. Tot ce depaseste 200 Ron (mai nou, ca acum ceva vreme erau doar 100 ron) are transportul gratuit daca e vandut de Emag (nu de un partener al acestuia).
http://bit.ly/2f1hsQ6

| scosmynnnn explică (pentru CM7YRE):

Multumesc frumos, am vorbit cu ei pe Facebook si mi-au spus ca e doar 20 lei taxa. urmeaza sa sun la philosophybrands sa fiu sigur 100% happy

| Intruder19 a răspuns:

Poti sa le trimiti un mesaj celor de la eMAG sa fii sigur
http://www.emag.ro/info/

Dar in general cat scrie pe site atat platesti.

| scosmynnnn explică (pentru Intruder19):

Multumesc,am vorbit cu ei pe Facebook si mi-au spus ca doar 20 lei dau happy