| Dimitrov_Liviu_1999 a întrebat:

Salut, am si eu o problemă.
De cateva zile nu imi merge TV-ul (Samsung plasma) De ex canalul Digi Sport cu fotbal + alte posturi. de ce? ce ar putea avea? Îmi spune Semnal slab sau lipsă semnal????

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sună la Digi să trimită un tehnician care să vadă unde e buba.
Dacă știi că ai făcut vreo modificare în instalația de cablu chiar înainte să apară necazul, refă-o cum era li poate rezolvi - altfel, musai să vină omul lor.

| Arthiom a răspuns:

Televizorul nu are nimic. Mergi direct la serviciul de cablu tv la care esti abonat si intrebi acolo, ca de la ei e problema.