| ECK97 a întrebat:

Salut am si o nelămurire este problemă daca in bucatarie am frigiderul langa aragaz? Cand fac mancare, de la aburi poate afectat frogiderul?

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Eu cred ca nu este o problema sa stea frigiderul langa aragaz.

ar fi o problema daca arzatoarele de la aragaz ar fi chiar langa radiatorul din spate al frigiderului. si ar produce caldura, si posibil sa nu inghete la capacitatea maxima a frigiderului. este normal sa aiba o distanta intre perete si frigider, eventual aragaz pentru o ventilare buna a aerului.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Tu ce zici?

| ECK97 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Esti pe langa...chiar patetic încercând sa dai un raspuns "amuzant" puteai veni cu un raspuns de ajutator, Da normal ca afecteaza etc... chiar dacă era hate atata timp cat imi primeam raspunsul nu aveam nimic de comentat dar tu esti romanul timpic.le stiu pe toate.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu chiar nu vreau sa supar pe nimeni. Asa ca pot sa spun ca frigiderul tau sta f bine langa aragaz.