| Daniel_Daniel_1991_4jXt a întrebat:

Salut am un caine de 2 luni jumatate si as vrea sa stiu ce rasa este! Multumesc! http://imgur.com/a/o2yjW

Răspuns Câştigător
| ChrisAK47 a răspuns:

Este corcitura... nu are o rasa exacta

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Zic si eu ca si katy, nu stiu ce rasa e, dar e simpatic foc!
Si ala era veterinar?!? Un veterinar trebuie sa iti spuna ce rasa e doar dintr-o simpla privire aruncata asupra pozei sau catelului. Asta e meseria lui! Ca fiecare rasa trebuie ingrijita si tratata dupa caracteristicile ei, si daca nu stie ce rasa e, la ce altceva sa te mai astepti de la el? Cred ca ai nevoie de alt veterinar.

| katy a răspuns:

Nu stiu ce rasa este, dar sa-ti traiasca e foarte dragalas!

| katy a răspuns:

Mergi cu el la medicul veterinar.El iti poate spune cu exactitate ce rasa este, si daca e metis, la fel, iti spune cu ce combinatie de rasa e.

| Daniel_Daniel_1991_4jXt explică (pentru katy):

Veterinarul mi-a zis ca nu poate sa-i faca test adn sa vada ce rasa e!

| katy a răspuns (pentru Daniel_Daniel_1991_4jXt):

Ce tampenie.Sugerez sa schimbi dr.eu am salvat un catel de pe strada, l-am dus la vet si mi-a zis ce fel de metis este. apoi la o luna am vazut un catel asemanator si am intrebat stapana ce rasa e catelul si mi-a zis acelasi lucru, un medic bun trebuie sa stie.acela ti-a raspuns in ras.