| mTw a întrebat:

Salut
As avea si eu nevoie sa transport cateva paturi si o mobila de la Bucuresti la Valcea, dar nu stiu cu ce sa le transport?
Vreo idee? Si pretul cam cat ar fi?
Funda

2 răspunsuri:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

"Citeva paturi si o mobila"... Poate fi mult sau putin.
Vezi la cfr marfa transport cu containerul. Iti aduc containerul acasa, tu il incarci si il inchizi cu lacatul tau, iar ei ti-l lasa la usa de destinatie unde trebuie sa-l golesti.

| TCosminn a răspuns:

Gaseste pe cineva cu o duba inchisa. Uite o idee, cauta pe net persoane care vand dube inchise cat mai aproape de tine, suna-le si vezi daca iti pot muta mobila cu ele.