| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu un magazin,dar nu online, de unde pot cumpara un difuzor pentru ulei esential,dar nu electric, ceva de genul asta: https://goo.gl/images/pz77NP

Răspuns Câştigător
| ChristianKalman a răspuns:

Magazinele cu cadouri și obiecte de decor. Găsești și în Auchan, Carrefour, Kaufland, etc.

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Păi daca stai in Bucuresti, pe strada Mihai Bravu la numarul 246, vezi ca are la parterul blocului, intre farmacie si bancă, la magazinul de suveniruri.

| debarasator63 a răspuns:

In mall-urile mari (baneasa, AFI) gasesti magazine care vind produsele astea.