| mTw a întrebat:

Salut
As vrea si eu acest "poster pe perete"
Cum pot face rost de litere si cum le pot lipi pe perete?
http://imgur.com/a/LoBWz
Funda

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Le faci in Microsoft Word
https://www.techwalla.com/......s-of-paper

7 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Autocolant. De vreo 20 lei, daca stii sa il imparti incit sa iti ramina putine resturi, nu faci literele, ci fiecare litera pe bucati de curbe si linii drepte. Daca crezi ca nu te pricepi, pot veni sa te ajut, as face-o cu cea mai mare placere, daca stai in Bucuresti sau prin imprejurimi. Si, daca vrei as putea sa ti-l fac sa iasa chiar ca in imagine (calculatorul ma va ajuta in acest sens). Timp de lucru: 2-3 ore.

| mTw explică (pentru cristi202):

Nu stau in Bucuresti din pacate.

| cristi202 a răspuns (pentru mTw):

Daca prin Timisoara sau aproape, la fel, prind doua chestii deodata, ca acolo am un apartament si pe mama mea (de acolo sunt eu), si asa mai ajung si eu acolo happy. Si daca esti undeva pe orice traseu intre Bucuresti si Timisoara (Pitesti, Vilcea, Sibiu, Ploiesti, Brasov, Deva, Arad, Craiova, Severin, Caransebes), pot face o escala de cateva ore ca sa te ajut. Mie mi-ar face placere sa fac asta!

| BroascaCuElice a răspuns:

Ai imprimanta?

| mTw explică (pentru BroascaCuElice):

Da

| BroascaCuElice a răspuns (pentru mTw):

Pai scoate literele la imprimantalaughing

| mTw explică (pentru BroascaCuElice):

Cum sa scot doar literele?