| PringAloe a întrebat:

Salut, aveti centrale pe peleti? Ati cumparati peleti pentru iarna asta? La ce preturi ati gasit sac/tona? Ati cumparat de la producatorii locali sau din import?
Eu sincer inca n-am cumparat... inca caut sa cumpar, din pacate preturile sunt exagerat de mari, acum ma straduiesc sa gasesc la un 34lei sacul, mai ales ca am nevoie de aproximativ 7 tone, jale.

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Treci pe plită alimentată cu tizic și strujeni ca la Botoșani!

| Mihai0101 a răspuns:

Eu fac foc cu lemn sunt mult prea scumpe brichetele dar daca stai bine cu banii dai bataie.
Cumpar lemn si mi-l fac cum vreau e mult mai ieftin.

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Cum merge pe brichete merge si pe lemn normal sunt mii de anunturi cu lemn gata crepat numa bun de ars!

| Mihai0101 a răspuns (pentru Mihai0101):

Nu stiu de ce te complici cu brichete?