| Sergiu6266 a întrebat:

Salut, azi am scapat o sticla de apa pe usa de la un sertar de congator si a picat pe jos si s-a rupt in 3, intrebarea mea este daca stiti vreun adeziv destul de puternic sa reziste la temperaturi scazute si sa pot deschide usa?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

1. Ce-i aia "congator"?
2. Ce s-a spart in 3? Sticla sau "congatorul"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti gasi un loc unde se repara frigidere, si poate au ei acolo piesa care iti trebuie.Cel mai bine ar fi s-o inlocuiesti, lipita nu stii cat va tine.Si nu poate fi chiar atat de scumpa incat sa preferi sa o lipesti.Toate cele bune iti doresc.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu prea exista. Insa poti cauta pe la cei care au tot felul de componente de electronice. Sau poti cauta pe OLX.