| mafiot1 a întrebat:

Salut.Cati ani rezista un scaun de birou folosit zilnic 8-10 ore?

Răspuns Câştigător
| Bianca281 a răspuns:

Buna. Un scaun pentru birou poate rezista chiar si 20 de ani, atat timp cat nu este folosit decat pentru a sta pe el. Eu am un scaun de 10 ani si tot ce are in plus sunt niste scame, dar ca aspect in general arata in continuare perfect. Conteaza si calitatea produsului, insa trebuie sa incerci sa ai grija de el, succes! ❤️

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de scaun si de greutatea utilizatorului.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de greutatea celui care-l foloseste.
daca esti la 50-60kg poti sa-l folosesti chiar 10 ani.

| RB26DETT a răspuns:

Depinde ce fel de scaun, conteaza daca-l iei pe cel mai ieftin sau daca iei unul mai bun, alt aspect ar mai fi si greutatea persoanei ce-l foloseste, felul in care-l foloseste, etc...
Daca stii ca ai o greutate mica, nu sari cu el din avion si nu te zgarcesti sa-l iei pe cel mai ieftin atunci te va tine foarte mult.

Răspuns utilizator avertizat
| 7octombrie a răspuns:

S-ar putea sa găsești perioada de viața pe pachetul cumpărat.