| danyelutz a întrebat:

Ce părere aveți de cei de la rcs RDS, sunt mai buni ca cei de la UPC, oferta de 1gb este chiar 1000 MB sau e doar marketing, adică vitezele sunt chiar reale, netul mai pica sau au rezolvat cu infrastructura prețul mi se pare avantajos. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Din cate stiu eu, si cel putin in zona mea RDS&RCS sunt cei mai buni in materie de internet. Foarte multi dintre prietenii mei care au fost abonati la upc s-au transferat la rds.

| seularts a răspuns:

RDS rules ca si technologie sunt cei m-ai buni. Ca si servicii clienti, ai sanse sa rezolvi problemele cu un cimpanzeu decat oamenii lor dar nah, asta e un trend cam peste tot in ziua de azi. Sunt superiori fata de UPC si la viteza si la spionatul informatiei care pleaca din reteaua tawinking