| denisTiky a întrebat:

Ce robinet cu termostat pentru calorifere imi recomandati? Vreau pentru teava de plastic nu de cupru. Ce marci credeti ca sunt ok si nu se strica asa repede? Conteaza foarte mult sa fie cat mai durabile. Fudna!

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu contează prea mult marca, e un mecanism simplu care se strica de obicei de la depunerile de calcar. Pentru a preveni asta, e bine sa te joci cu ele cat mai des pe timpul verii, când stau mai mult nemișcate. Du-te la un magazin de specialitate si alege-le după aspect.

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand aici https://bit.ly/2qSTE9m Este o marca foarte buna in termostate si nu numai.

| Vlãdy_Vlãdy_1998 a răspuns:

Http://www.circalefaccion.com/......talia_/327
aici ai cele mai bune marci pentru robinete de radiatore