| Dima_Ionut_1992 a întrebat:

Salut, cine îmi poate spune ce se va intampla cu o cățea dacă a născut la 10 luni?

Răspuns Câştigător
| Defalucy a răspuns:

Buna!happy
Si cateaua mea a nascut la 11 luni. Acum, are 2 pui,(avea trei, dar unul era prea slab si a murit) grasuti si frumosi, iar ea se simte foarte bine. Intr-adevar, e cam micuta, dar nu e nimic.

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cam același lucru care se întâmplă cu fetele, care nasc pe la 14 ani.

| alexwahl a răspuns:

O sa traiasca mai departe.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nimic decat ca trebuie tratata bine cu mancare vitamine calciu sa se puna pe picioare sa aiba lapte o slabeste cateii

| Defalucy a răspuns:

Si ai grija sa aiba mancare mereu si apa, are nevoie de aceste doua lucruri mult.