| Mirel4412 a întrebat:

Salut! Cineva din Slatina care se pricepe la biciclete? Am ulei mineral de la shimano si kit de aerisire doar ca mi-e frica sa ma bag doar cu tutoriale de pe Youtube. Dau o bere si 20 lei happy

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Sa schimbi uleiul la furca? Nu ar trebui sa fie cine știe ce. Deci nu ar trebui sa îți fie frica sa o faci. Dacă știi teoria din tutoriale, totul e sa faci ca acolo.
As veni eu, ca ma pricep la biciclete, dar e cam departe Slatina de București.

| cristi202 a răspuns:

Nici la frane, dacă sunt pe ulei, nu ar trebui sa fie prea dificil.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu sunt din nordul tarii si am gasit: https://bit.ly/3vtAuG1

| cristi202 a răspuns (pentru Salontanul):

Tragedia e ca, deși avem informatia la "degetul mic", fie nu știm, fie suntem prea comozi sa o cautam.

| AndreiTodoru a răspuns:

Duti bicla la service ca e mai ieftin laughing)