| acidelic a întrebat:

Salut, cum se numeste aceasta "menghina"? http://image.prntscr.com/image/133e16afc54945d2926b2ffd1 3823bff.jpeg
Am nevoie de ea si nu stiu sa o caut

Funda

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Am cautat imaginea prin Googe Images, dar nu imi dau seama daca este acelasi tip de menghina sad. Poti cauta cu imagini mai bune daca ai. Imi pare rau sad

2 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Se numeste menchina!

| acidelic explică (pentru tehno125482):

Daca ma iau dupa tine, mor la pc cautand in continu pe google... Vezi ce spune google cand ii spui "menghina". Se numeste "Magnifying Soldering Iron Jewelry" or Lupa cu clesti pentru lipire