| ChristianKalman a întrebat:

Dacă ați avea posibilitatea să vă mutați, unde în România v-ați stabili? La casă sau la bloc? De ce ați ales zona sau orașul respectiv?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

O casa la tara, linistita, dar apropiata de oras, pentru nevoi ocazionale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La casa, in Brasov sau Iasi sau de ce nu prin zona de nord a Bucurestiului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare! M-as muta la casa, deoarece nu as avea probleme cu vecinii care nu m-ar lasa sa detin animal de companie ( pe motiv ca ar face galagie), nu m-ar lasa sa dau muzica tare. Locuitul la casa este foarte bun. Iar ca orase, romanii prefera Cluj-Napoca (peste 15% dintre intervievati), apoi Brasov, Timisoara si Bucuresti.
Detalii aici: http://www.mediafax.ro/......i-16296099

| mimi a răspuns:

As vrea sa traiesc la bloc, caci atunci cand ai vecini, ai posibilitatea sa comunici cu cineva cand te plictisesti sau cand te simti singur. Imi place mult Cluj Napoca, caci este un oras frumos si foarte curat, dar as trai si in Bucuresti, caci este un oras cultural.

| Fancyuiop a răspuns:

La casă, eventual la țară, e șmecher rău

| geani71 a răspuns:

Undeva la munte intr-o zona linistita, la casa desigur.