| mcristian3 a întrebat:

Salut din nou. Stiti cum se uda brazii la ghiveci? Am cumparat un astfel de bradulet si vreau sa stiu cum pot sa il pastrez cat mai mult timp. Cred ca e mai ecologic. Mai are cineva brad asa? Cati ani pot trai?

Răspuns Câştigător
| HeadGeneral a răspuns:

Am un brăduleț de 3 ani tot la ghiveci.De obicei ar trebui sa aibă un ghiveci destul de mare pentru ca rădăcinile sa se extindă destul de mult. Dupa aproximativ 5 ani trebuie pus în pământ Și udat foarte des, odată la 2-3 zile, depinde și de condițiile care le are

| mcristian3 explică (pentru HeadGeneral):

Super. Mersi!

| Bondarel99 a răspuns (pentru HeadGeneral):

Pot sa îl pun in pământ la vara dacă l-am luat acum?

| HeadGeneral a răspuns (pentru Bondarel99):

Da,dar sa fie protejat de pradatorilaughing)