| PublicName330 a întrebat:

Salut, e ok programul meu zilnic?
I. Dimineata
1. Trezire - ora 10
2. Privit la TV - Orele 10-10 jumate
3. PC - orele 10 jumate-12
II. Pranz si dupa-amiaza
4. TV - orele 12 jumate-12:45
5. PC - orele 12:45-13:45
6. TV - orele 13:45-14:50
7. PC - orele 14:50-16:00
8. Masa de pranz - ora 16:00 (sorry ca mananc tarziu, dar asa e mama mea, imi da de mancare in fiecare zi la 4 dupa-amiaza)
III. Dupa-amiaza, seara si noaptea
9. Iesit afara (inclusiv vara) sau TV - orele 16:15-17:25
10. PC - orele 17:25-18:15
11. TV - orele 18:15-19:05
12. PC - orele 19:05-20:45
13. TV - orele 20:45-21:25
14. PC - orele 21:25-00:00
15. Dormitul - ora 00:00
Credeti ca e ok programul meu zilnic?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Numai PC si TV, asta e toata viata ta?!? La atit ai redus-o?
Mai mult, cele mai bune ore de somn sunt de la 21-00, deci pierzi mult la capitolul asta.
Acum ca a nins, mai iesi si tu la o bulgareala, la un sanius, la facut un om de zapada. Nu, nu e doar o treaba de copii, si oamenii mari stiu sa se distreze cu zapada. Cei ce nu stau toata ziua pe TV si PC si stiu sa isi traiasca viata

| mgtow a răspuns:

E ciudat, in pc poti avea si tv

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă tu asa te ai obisnuit, este ok pentru tine, de ce trebuie sa te schimbi, ca vor altii? Tu stii cum e bine pentru tine, nu altii.

| deeeaqq a răspuns:

Eu vara stăteam până seara afară, nu conteazăă. :c
Nu-mi dau cu părerea, scuze.

Răspuns utilizator avertizat
| Deliiiia a răspuns:

Bună, dacă tu ţi-ai întocmit acum programul află că nu-l vei respecta. Nu trebuie să ai un program, trebuie doar să-ţi propui câteva obiective în fiecare zi(de citit 20 de pagini, de făcut tema la română) pe care să le organizezi corect şi după să îţi ocupi timpul liber cum doreşti.

Apropo, seara nu mănânci?

| Silent3025 a răspuns:

Asta e program pentru un robot? lectii nu faci? la magazin nu mergi? altceva nu mai faci? curatenie prin casa nu faci etc? baie nu faci?

| Rony23 a răspuns:

Postezi de plictiseala si o sa fii banat, ai grija!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Rony23):

Banat? sau Timisoara, tu stii ce ai vrut sa scrii.

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Acest program zilnic, din punctul meu de vedere este absurd!
Adica, omule, in programul tau zilnic nu vad doar PC si TV, am ramas masca, cand am vazut ca in programul tau zilnic nu include nici o activitate fizica! Frate macar 10-20 de minute de sport, stand la PC si TV te inchizi de tot, ai sa ai probleme cu mobilitatea!
Sfatul meu este sa faci mari, mari putin spus, schimbari uriase in porogramul tau!
Fii activ!

| Anirbas a răspuns:

Nu. Rutina o sa te termine psihic.