| SamyRuben a întrebat:

Imi spuneti va rog un magazin online care vinde plante si seminte de plante, de la care ati comandat si dumneavoastra, vreau seriozitate!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| wapkr a răspuns:

Intra aici : www.covera.ro

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Dedeman este excelent. Recomand cu mare drag, cel puţin eu am fost foarte mulţumită. Eu zic să suni ca să comanzi ceva, la mine s-a produs o eroare când era vorba de curier, adică îmi arăta că am mult de plătit şi am sunat şi am dat mai puţin la transport.

| SamyRuben explică:

M-am uitat pe raspunsuri si am decis sa-l declar castigator pe wapkr deoarece magazinul lui online are o gama larga de produse. Multumesc pentru ca ati raspuns. Si il felicit pe nextmt pentru dedeman, dar imi pare rau ca nu a castigat!