| NARCISOng a întrebat:

Salut, m.am mutat la țară și deocamdată nu am apa calda menajera la baie, vreau să achizitionez un instant pe gaz de butelie macar pentru duș, este o ideea bună și cine are asa ceva ce părere aveți de consum?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt bune dar te va costa mult deact un boiler electric. Mai este si inconvenientul: pune butelia, schimba butelia. Apoi pericolul fiind un spatiu mic si inchis si daca o butelie are scapari...

| Ineys a răspuns:

Tine butelia cam 1 luna, depinde cat de des il folosesti. Eu il folosesc nu doar pentru dus... ci pentru toata apa calda, baie/bucatarie.

| GouDidodino a răspuns:

Ia un boiler pe curent

| funnymind a răspuns:

Da, este o idee bună. Consumul este rezonabil.
Alternativ, poți confecționa un panou încălzit de la soare, cu bani foarte puțini. Găsești pe YT destule idei.
Spor!

| Anonimul224 a răspuns:

Este foarte bun sa stii daca vrei sa.ti faci!