| Anonim261873 a întrebat:

Salut,ma chinui de vreo 3 ore sa-mi configurez router-ul caruia i-am dat reset dintr-o greseala.Eu voiam de fapt sa apas butonul wps dar am apasat altceva, modelul este un D-Link dir-809, va rog repede mersi

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Manualul oficial e de mare ajutor in astfel de cazuri:
https://eu.dlink.com/......_01_eu.pdf

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de la ce ai net? iti trebuie user si parola daca ai rds, sa faci o conexiune ppos parca se numea, si sa bagi useru si parola.
Daca suni la ei, cred 0341400401 sau ceva de genu, iti dau ei indicatiile prin telefon.