| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma lume.Am si eu o problema. Vreau sa inchiriez un apartament dar problema e ca apartamentul respectiv are gresie alba frumoasa foc iar eu am un caine de talie medie si o sa zgarie gresia aia..imi fac probleme cu proprietarii. Aveti o idee ce sa pun pe jos sa dea si bine?

Răspuns Câştigător
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Nu pune nimic, nu o zgarie, n-are cum is unghii nu-s pietre. Lasa asa. Eventual pune 1 covor

2 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Mocheta, covorase, din tot felul de materiale gasesti. Da o fuga pana la Dedeman, Hornbach, Leroy Merlin, sau oricare alt magazin de genul, si vei vedea ca gasesti solutii.

| cyupaku a răspuns:

Caine in casa? de ce chinui animalele?