| Xenopel a întrebat:

Salut mi-am cumparat niste ochelari si mi sa desasamblat de la rama chestia care vine pe ureche, am fost cu ea la magazinul resectiv si cu actul de garantie, cica (nu e problema lor legata de rama ) in fine, as dori sa stiu cu ce pot sa o fixez rama este din plastic iar cealalta imbinare metal... Multumesc

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cum adica nu e problema lor? Daca nu te-ai asezat pe ei, nu i-ai scapat pe jos sau nu i-ai rupt tu in vreun fel, responsabilitatea e a lor. Adreseaza-te OJPC.

| express11 a răspuns:

Superglue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi poti arata, poate te ajut eu si poate esti prin zona mea.Da-mi un mesaj privat.Nu incerca cu superglue sau picatura; vei distruge rama si lentila.O seara buna.