| Poseidon69 a întrebat:

Am si eu o intrebare banuiesc ca normala, nu ma luati la misto rolling on the floor.
Cat costa sa izolezi fonic o camera, gen cu burete de ala negru?
M-am gandit poate imi fac si eu si incep o cariera in muzica, deoarece am scris acum 2-3 zile o piesa la misto si am gasit un beat pe internet si mi-a placut enorm de mult cum iese si gen parca viitorul meu se inclina in a compune si a canta.
Vreau sa stiu si eu daca e scump sa izolezi fonic o camera, gen 5 x 5 doar cat sa pui microfonul acolo si sa nu se auda nimic din exterior.
Va multumesc antecipat de raspunsuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei. Un burete negru de 2pe2 m costa în jur de 60 de lei. Faci tu calcul în referință cu camera pe care vrei sa o izolezi

| stancuprint a răspuns:

Salut, nu stiu dac am raspunsul pentru tine dar poate te ajuta asta https://www.olx.ro/......cAIgh.html Ca si cost ma refer si poti masura camera vezi cati buretei intra si vezi si tu costul final, nu este o mare inginerie. Daca vrei ceva mai bun, te poti vedea aici: https://www.details.ro/shop/