| SpringtrapSimerea a întrebat:

Pe adezivul Moment Fix Express scrie că e rezistent la apă. Îl pot folosi pentru a repara o fisura de la cada de duș. E rezistent la contactul cu apa sau la greutate. Voi ați mai folosit acest adeziv pentru acest lucru sau alte lucruri asemănătoare? Prefer răspuns de la cei experimentați.

6 răspunsuri:
| AntonioKepslo a răspuns:

Da, foloseste cu incredere, am intampinat si eu aceasta problema si am folosit adezivul Fix Express.

| SpringtrapSimerea explică (pentru AntonioKepslo):

Este o fisură mare și când intru cu piciorul se lasă în jos și mă gândem daca tine greauatea mea plus cea a apei.

| AntonioKepslo a răspuns (pentru SpringtrapSimerea):

Sunt sigur ca va tine

| SpringtrapSimerea explică (pentru AntonioKepslo):

Și pot pune apa până la nivelul unde am lipit cu acel adeziv? Că dacă scrie pe el că e rezistent la apa mă gândesc că ar merge.

| AntonioKepslo a răspuns (pentru SpringtrapSimerea):

Cu siguranta

| SpringtrapSimerea explică (pentru AntonioKepslo):

Oare as putea folosi pentru a repara un acvariu. Gen are un amic de-al meu un acvariu căreia i lipsește un perete și a făcut rost de un perete care se potrivește și mă gândesc dacă ar ține apă.