| scosmynnnn a întrebat:

Salut,recent am luat cabina de dus floria cu hidromasaj de la brico depot. Din pacate unul din manerele alea se tot desface si nu mai strange, i s-a dus filetul cred.
Manerele sunt astea https://ibb.co/sQ58Gvb
Stie cineva un site ceva unde sa le gasesc? Caut urgent, am cautat la brico, leroy, dedeman si nu am gasit, la romstal nu am gasit. Cine stie il rog sa-mi lase aici, fac cinste.

2 răspunsuri:
| Meme10Memu a răspuns:

O returnezi sa-ti dea banii inapoi.

| scosmynnnn explică (pentru Meme10Memu):

Eu am intrebat ceva, tu vi si comentezi aiurea. Ce drrq sa returnez daca am montat o deja, crezi ca o cabina se rerurneaza ca o pereche de chiloți? Si in plus e vina lu dobitocul ala care mi le-a montat ca s-a balbait si i-a gavut praf filetul