| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt în Scoția, la o ferma da capsuni și vreau să stiu o tehnică rapida de a culege căpșunile, sunt de o lună și simt că nu am avansat deloc, nu trec de 40 de lădițe.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai ciordeste de la altii, ce crezi ca alti nu mai iti baga mana uneori in laditele tale? =)

| brokxy a răspuns:

Se castiga bine? laughing Ca doar am terminat cu bacul si intreb rolling on the floor))))
Am mai cules si eu pe la tara nu stiu nu sunt experta in cules capsune dar cred ca 40 de ladite esti super uman daca pe zi 40 eu nu as putea face nici 10 intr-o zi laughing

| Adrian302 a răspuns:

Nu ai cum, ori esti bun ori esti pe ultima foaie