| Diaconu_Valentin_1999 a întrebat:

Salut.Sunt interesat de un interfon la bloc.Cat ar costa? care ar fi mai bun? un site sau ceva unde sa-l pot vedea? Va multumesc!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Electra Iasi www.electra.ro este principalul producator de interfoane din Romania. Unde am locuit inainte exista unul de aproximativ 11 ani si nu-mi amintesc sa fi avut probleme majore. Unde stau acum e tot un Electra dar montat in locul unuia Tehnoton care n-a functionat decat vreo 3 ani. Deci eu personal le recomand, ai pe siteul lor lista cu distribuitorii/partenerii din tara care iti vor asigura si montajul si mentenanta ulterioara.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cauta o firma in orasul tau care se ocupa cu instalarea interfoanelor.
Ei iti pot vinde, dar si instala, cu garantie, iar costul nu este cu mult mai ridicat decat cele cumparate prin magazinele de pe internet. In schimb, esti asigurat ca instalarea se face de personal experimentat, cu dotare de scule necesare, iar deasupra iti fac si service-ul in garantie (2 ani) si post-garantie, la nevoie.

| Dismally a răspuns:

Cand s-a pus in blocul in care locuiesc a costat cam 80 lei / apartament. Nu stiu care este cel mai bun.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Nu stiu cat costa, dar cred ca cele mai bune interfoane sunt de la Electrica.

| Adrian35 a răspuns:

Salut
Pretul diferta de cate apartamente sunt pe scara si tipul de interfon.
Din ce oras esti?
Pentru mai multe detalii vizioneaza linkul acesta si vorbim dupa
http://www.electrogrupproinstal.ro/interfoane-bloc--c3.html
O zi buna