| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Tot eu again. Zona Trapezului, mai exact strada Burnitei,este o zona linistita,ok pentru achizitionarea unei locuinte? Nu sunt din Bucuresti dar observ ca este in vecinatatea Salajanului, ceea ce stiu ca este cam prost famat.Multumesc

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Da, e o zona liniștită și buna, aproape de Trapezului e o zona drăguță cu asfalt pavat roșu. Nici Sălăjanul nu e așa rău cum de spune, sunt cartiere mult mult mai rele.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RobertMoon):

Multumesc mult pentru raspuns happy