| radioboy a întrebat:

a cumparat cineva Pest Repeller - Aparat impotriva daunatorilor? asi dori sa cumpar si eu unu ca sa l trimit la tara dar nu sunt atat de convins de reclama care se face la el. La incercat cineva?

3 răspunsuri:
| Mymiii a răspuns:

L-a incercat o prietena de a mea si a spus ca a dat rezultate numai ca trebuie sa ai grija cum il folosesti...Iti dai seama ca uneori reclamele pot fi exagerate!

| bDaniel a răspuns:

Da e chiar bun mai ales pentru la tara sa stii ca functioneaza si chiar meirta banii da-ti pe elwinking

| Maria_Vlad_Ana_1979 a răspuns:

Nu este bun de nimic!
Am dat banii degeaba pe el!