| CristianAlbert2 a întrebat:

Am gasit un pui de motan pe strada(abia sta pe picioare) l-am adus acasa, am o catea care are pui si alapteaza. L-am pus si pe el acolo si il primeste.

E bun laptele de la caini pentru pisici?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

E bun. Nu o sa ii facă rău laptele de la câine.

| JicaContra a răspuns:

Orice lapte e bun pentru orice animal care se poate hrani cu lapte
noi oamenii bem lapte de oaie, capra, vaca, bivolita, lapte praf, etc.

| Pati2500c a răspuns:

Eu cred ca e bun, decat sa moara de foame, incearca si cu lapte de vaca sa vezi daca accepta, sau exista la farmaciile veterinare lapte special pentru pisicuti, dar eu zic ca daca catelusa l a acceptat e perfect. Felicitari happy

| RunaWolf a răspuns:

Este foarte bun. Ca si proteine si anticorpi e perfect. Dar totusi, cu prima ocazie du-l urgent la veterinar sa ii faca un control complet. Nu ai vrea vreo surpriza ca are vreo viroza s-au infectie si sa dea si la ceilalti puiuti.