| Alecsica a întrebat:

am mare nevoie de ajutor URGENT va ROG!
Am rufe in masina de spalat si au oprit apa cum fac sa evacuez apa si sa scot rufele mentionez ca am masina INDESIT!
Dau FUNDA rapid!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opreste masina complet apoi vezi ca ai in program, numai evacuare sau poti si stoarcere(centrifugare).Cin se termina, opresti si scoti rufele.

2 răspunsuri:
| emblem23 a răspuns:

Vezi ca masinile indesit au si buton de pause/play, in cazul cand se opreste apa o pui pe pause, apoi cand revine apa ai dai play...la mine asa este...

| miky23 a răspuns:

Scoate masina din priza si lasdo asa pana da drumul inapoi la apa iar cand da drumul la apa baga masdina inapoi in priza