| semyryan a întrebat:

Am o camera la tara de renovat de la caramida adica sa decojesc peretii si sa tencuiesc si as vrea sa stiu care sunt materialele care imi trebuiesc ma refer la glet care cum e si as vrea sa mi spuneti numele lor gen ct127, GM.
Adica cum vin pe perete de la plasa de Buzau pana la lavabila... Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce ai nevoie aici găsești. L-am adăugat pe tipul ăsta pe messnger și mi-a răspuns la toate întrebările, m-a ajutat enorm de mult. Mult succes!

http://www.meserie.info/2013/06/despre-meseria-zugrav.html

| Cezar_Ciobanu_1967 a răspuns:

Gletul meseriașului și după care un lavabil bun, și ai ai rezolvat problema!

| Leo_Leo_1979 a răspuns:

Gletul meseriasului cum zicea cineva mai sus si labavila Aeria Gold all-inclusive cu acoperire foarte buna.