Întrebare recomandată | mistergiovany49 a întrebat:

Am o canapea din piele alba care a fost patata cu spirt. Credeti ca exista posibilitatea sa o aduc la starea initiala? Rog, numai pe cei ce stiu un remediu % sa dea un sfat. Merci

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să o duci la curățătorie, știu te va costa mai mult dar macar ai șanse să o aduci la starea inițială

| mistergiovany49 explică (pentru anonim_4396):

Ana-Maria, cum crezi ca pot deplasa o canapea de dimensiuni apreciabile de la etj 4 al blocului pana la o curatatorie! S-ar inchina cei de acolo! laughing Trebuie rezolvata local!