| killanonim a întrebat:

Am o intrebare cu, cainele meu, il am de 4-5 ani.Sa va spun ce am patit: Pai m-am dus sa ii dau de mancare si am vazut ca strâmbă la mine din bot si aud foarte incep ca mormăie si daca ma uit atent in ochii lui vad lacrimi?! De ce? Imi pare rau de el si nu inteleg de mormaie la mine imi e frica de el acum.

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Pai de aia maraie ca nu prea te cunoaste, iar acum ai mai prins si frica de el deci cainele simte asta si mai rau face cand te vede laughingDaca la parintii tai se bucura atunci nu-i bolnav.

| killanonim explică (pentru relian):

Multumesc dar fii atent m-am imbracat cu haine mai noi si m-am pus in fata lui tot la fel nu ma cunoaste nu face nimic inainte se bucura cand ma vedea acum o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are toate vaccinurile la zi?
Sa maraie aiurea, doar daca ii iei mancarea, nu daca ii dai mancare. Ai grija sa nu aiba turbare, cheama un medic veterinar sa vada despre ce este vorba, apropo, turbarea se rezolva DOAR prin eutanasiere!

| rim a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc dar din scurta descriere mi-e teama sa nu fie vorba de turbare. uitate daca are ochii rosii si daca face spume la gura

| killanonim explică (pentru rim):

Ochii rosii nu ii are si nici spume la gura nu face, dar parintii mei cand se duc la el sa il mangaie nu face mai nimi cainele se bucura dar daca sunt singur se uita foarte ciudat la mine

| rim a răspuns:

Incearca sa dai mai multe detalii:ce sex are, daca este legat sau in cusca, cine se ocupa de el mai mult comportament in preajma altor caini etc...

| killanonim explică (pentru rim):

Sex : masculin, da este legat in cusca, mai mult ma ocup eu dar la un timp de vreme nu prea mai m-am dus pe la el azi am iesit si se uita urat la mine iar daca il strigam nu prea ma baga in seama daca te pui in fata lui stramba din bot si mi-e frica si nu cred ca vin caini peste el noaptea trec prin fata lui si in fata lui este un gard si ii vede si ii latra... mi-e frica de el acum