Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu o masina de spalat.
Cand o bag in priza si invart de buton nu se aprinde niciun led sau vreun semn ca ar fi curent in ea... Am verificat si priza si sunt in regula, de la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Cablul cu stecherul au o intrerupere, sau si mai departe, masina, are si ea 2 sigurante de obicei, una din ele s-a ars. Nu sunt scumpe dar trebuie chemat un meserias sa o desfaca.

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Posibil stecherul s-a ars ceva in interior, oricum mersi de raspuns.

| stefano200 a răspuns:

Ti s-a ars o siguranta de la ea verifica singur scotand cu grija partea cu afisajul electronic nu-i asa ca-i indesit