| Stroiu_Andrei_1997 a întrebat:

Am o problema. Probabil știți renumitul robinet minune care incalzeste apa instant si care arata ca un sul de hârtie igienica. Problema-i următoarea. Apa la noi este foarte calcaroasa si mai mult ca sigur sa se fi depus calcar si pe rezistenta. Cum curat rezistenta din interiorul robinetului fara sa arunc casa in aer? Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Pai atata timp cat e scos din priza nu ai ce arunca in aer. Trebuie mai mult ca sigur demontat, daca nu te pricepi mai bine cauta un specialist.