| AlexBoy88 a întrebat:

Am o problema. STAU LA CURTE!
Vecinu meu are doi caini mari si are un gard din plasa si se vede prin el.
Mi-am luat si eu un caine dar sta la gard si latra la cei 2 caini
Ce pot sa pun pe gard sa nu ne mai vada in curte.
P.S: Ceva ieftin va rog.

Răspuns Câştigător
| Dan10079 a răspuns:

Salut! Du-te la un magazin de constructii/casa si gradina si acolo vei gasi un fel de plastic tare si prin care nu se vede (nu este scump depinde pe ce lungime din gardul tau vrei) sau poti pune ceva din carton prin de acel gard cu plasa.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Si eu am o problema. STAU LA BLOC! Ieri erau 5 caini in fata blocului, imediat cum deschid usa incep sa latre, bine c-am avut la mine cartela ca daca sunam la interfon pana imi raspundea cineva aia ma muscau... asa sunt cainii, prosti si retardati. nu-i inteleg pe aia care spune ca-s destepti. bine, probabil sunt destepti si draguti (de fapt chiar sunt) cei de casa. nu toate ciorile de caini de pe strazi. daca vecinatu are astfel de caini e o cauza pierduta. si incerca sa legi cainele sau sa-l faci sa stea in partea cealalta a curtiiwinking

| Zεflεmitoarεa a răspuns (pentru introduaicinumele):

Eşti cam retard tu dacă faci un câine prost şi retardat.
Câinii reacţionează din instinct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gaseste la maggazinele de constructie un fel de plastic mat prin care nu se poate vedea, dar lumina trece intr-o anumita cantitate.

| MihaiGe a răspuns:

Pune si tu un carton... ceva.
Poate vei rezolva.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

Poti pune niste lemne acolo la gard ca sa nu se mai intalneasca, cainii, dar nu garantez ca daca ei nu o sa se mai vada o sa inceteze sa si latre, pentru ca isi simt mirosul.