| ViorelHabarus a întrebat:

am o yala Mottura care tot face figuri si as vrea sa imi recomandati o firma de specialitate cu care ati interactionat, pentru a remedia problema pe care o am cu aceasta yala, precizez ca nu vreau sa o inlocuiesc ci sa o repar. Astept sugestii, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| CristinaRadu190 a răspuns:

Off problema cu yala, nici pe mine nu m-a ocolit acest ghinion, ba mai rau chiar am ramas blocata pe dinafara si nu am mai putut intra in casa, dar noroc ca avem smartphone si internet, am gasit niste baieti meseriasi de la o firma
http://www.reparatii-usi-metalice.net/ care s-au deplasat repede de la solicitarea mea si au reparat-o fara sa mai am probleme de atunci. Bafta!

2 răspunsuri:
| BogdanMariaAndreea a răspuns:

Buna, https://www.robadel-servicii.ro/, eu am fost multumita de serviciile lor, am avut o yala superlock care se bloca la fel cum ai patit si tu, iar baietii s-au deplasat repede de la solicitarea mea, au reparat-o foarte rapid, sunt adevarati meseriasi, fac treba foarte buna si lucreaza foarte rapid ii recomand cu sinceritate.

| AndreaNico a răspuns:

Hello, si eu am avut ghinionul asta cu o yala de la usa apartamentului, care se tot bloca si pana la urma am apelat la o firma de specialiatate care a raspuns rapid de la solicitarea mea, au reparat-o foarte repede, fara sa o inlocuiasca
si de atunci nu am mai avut probleme. Firma nu stiu cum se cheama dar ii poti gasi pe net: http://www.lacatus-bucuresti.com/ sunt seriosi si lucreza bine si de aceea ii recomand.