| lucianeoyo a întrebat:

am si eu o intrebare!
Vreau sa imi renovez casa si nu prea am idei.
Locuiesc in Ploiesti intr-un apartament
Am nevoie de idei. Ori un designer sa il sun sa il intreb ori dati-mi voi idei! Dau funda

Răspuns Câştigător
| carla2010 a răspuns:

Uite un articol care te-ar putea ajuta, are poze, inclusiv pentru bucatarie, living si dormitoare http://www.jurnaldedesigninterior.com/......-40-m.html
Eu mi-am luat scaunele de la www.expert-scaune.ro si sunt foarte multumita, firma este serioasa si are o mare varietate de scaune. Mi-a convenit si ca le-a livrat la domiciuliu, altfel nu stiu cum as fi rezolvat problema. Succes!

2 răspunsuri:
| FUCKy0u a răspuns:

Iti poti decora peretii cu un tapet sau daca te pricepi poti sa-i pictezi sau sa cauti pe cineva care se pricepe.Eu mi-am pictat singura peretele din camera mea si imi place mult ce a iesit.Depinde in ce mod vrei sa-ti redecorezi casa. Vrei sa-ti iei mobila noua?

| lucianeoyo explică (pentru FUCKy0u):

Da... in special in bucatarie... dar am nevoie de sugetii