| Constantin14 a întrebat:

Am un teren intravilan si vreau sa construiesc o casa, de curând am bagat actele pentru obtinerea certificatului de urbanism si am fost respins din cauza ca nu am drum de acces dar in zona este drum de acces și fata in fata cu terenul meu sau mai construit încă 2 case...am făcut cadastru și am si adresa si nr pe terenul respectiv si drum de acces...ce ma sfătuiți să fac? Cum sa procedez? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Insisti, insisti, si iar insisti.

| Constantin14 explică (pentru anonimg):

Ms!

| Constantin14 explică (pentru anonimg):

Am sa incerc sper sa rezolv...

| anonimg a răspuns (pentru Constantin14):

Nu pentru funda am scris, dar iti multumesc.
Mult succes si tie! De multe ori se rezolva si cu insistentele.