| MihaelaDart a întrebat:

Caut diverse variante de-asta și explozia de astfel de întrebări. As dori firme de construcții din România urmate cu proiecte de case fără etaj la preț accesibil. In Grecia sunt scumpe și nu mă incadrez in buget. Recomandați câteva care sunt serioase. Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| PetrusEmanuelMihai a răspuns:

Incearca asta : https://www.agendaconstructiilor.ro/......-2017.html Sigur din cele 500 de firme vei gasi una potrivita in care sa te incadrez in buget se platesc foarte bine insa nu stiu acum, din cauza virusului CO VID 19.

| MihaelaDart explică (pentru PetrusEmanuelMihai):

Multumesc oricum. Am anulat construirea casei pentru Grecia, ne gandim sa cumaparam ori o casa batraneasca sa o renovam ori sa o construim din lemn undeva la Brasov. Au intervenit altele intre timp si ni s-au stricat planurile.