| Lord2010000 a întrebat:

Cum pot "securiza" sita de la bucătărie? Sa va explic... Pisica mea a început sa deschide site iar la balcon am dat cu scoci pe dinafara ca să nu mai poata să-l deschidă dar la bucătărie nu pot sa dau cu scoci pe dinafara, asa ca, ce pot sa fac? Nu pot sa țin geamul rabatat în caz ca doriți sa-mi spuneți asta. Orice sfat e bine venit, mulțumesc!

2 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Vrei sa spui plasa de insecte. Infiletezi 1, 2 holtzsuruburi in profilul plasei si legi cu sfoara de ele si de ceva din casa de exemplu balamaua geamului sau calorifer

| Blueberry8 a răspuns:

Zici de plasa la geam? Gen cea de tantari? Se poate cumpara pune (la termopan) sau iei tu plasa de tantari (fara rama, se gaeste la metru )si o prinzi in pioneze(desi nu cred ca o sa reziste).