| wienpenn a întrebat:

de 3 zile casa mea a prins un miros de "mortăciune"
Si nu pot scăpa de el am căutat în pod dupa/sub mobila prin am desfăcut si dușumeaua în câteva locuri dar nu găsesc sursa si nu pot scăpa de mirosurile neplăcute mă puteți ajuta?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai zugravit cumva de curand? Daca da iti spun si de ce.

| popa07ady a răspuns (pentru darrio2007):

Poate o fi platit laughing)))

| darrio2007 a răspuns (pentru popa07ady):

?

| popa07ady a răspuns (pentru darrio2007):

Daca nu esti constructor nu ai de unde sa stii unele chestii care tin strict de mirosuri neplacute.Mai sunt rau platnici si in cazul asta se aplica legea nescrisa.

| darrio2007 a răspuns (pentru popa07ady):

Gresesti enorm.Sunt chiar constructor de vreo 20 si ceva de ani. Pe finisaje interioare. Tocmai ca stiu ce li se face celor care sunt zgârciti cand trebuie sa faca plata. Daca vrei sa te convingi de ceea ce spun hai sa dicutam in privat.

| popa07ady a răspuns (pentru darrio2007):

Nu-ti intelegeam semnul de intrebare.Tot in domeniu lucrez si eu ....deci sti despre ce este vorba.Referitor la mirosurile spuse de cel care a postat intrebarea, sti bine ca sunt foarte multe cauze dar nu spune nimic despre faptul ca a zugravit.

| darrio2007 a răspuns (pentru popa07ady):

De-asta am intrebat daca a zugravit de curand.

| wienpenn explică (pentru darrio2007):

Nu,nu zugravit

| popa07ady a răspuns (pentru wienpenn):

Renoveaza camera (schimba parchet, zugraveste)

| wienpenn explică (pentru popa07ady):

Am scăpat de miros, se pare că dacă "prăjești" zahar in zeama de lămâie scapi. Dar Mulțumesc