| Codrut13011994 a întrebat:

De cam 2 saptamani în momentul când rabatez geamul îmi cade pământ cu păianjeni morți din partea de sus a geamului termopan. Menționez ca pământul se formează între sinele de sus a geamului la interval de 2 3 zile și fizic nu exista vreo gaurica, crăpături, pe unde fizic ar putea intra. (geamul îl deschid zilnic și stau la etajul 2). Ajutați-ma va rog, cu o explicație sau o îndrumare cât se poate de pertinentă. Help ME!

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate trăiesc pe lângă pereți sau este ceva paranormal, cine știe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama un exterminator, asta e soluția.

| Codrut13011994 explică (pentru anonim_4396):

Ce exterminator sa chem?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Codrut13011994):

Care sa dea cu un gaz sau o substanță ca să nu mai intre păianjenii, sau sa astupe posibilele gauri.

| LaraClarice a răspuns:

Folosește spray pentru insecte. Am văzut că există unul sub forma de spuma, cred că ți-ar fi mai uitil daca l-ai folosi intre sinele acelea.
Numai bine!

| Codrut13011994 explică (pentru LaraClarice):

Pai bine. Și pământul cine îl aduce. E destul de consistent și el