| Claudiu_Scaunasu_1996 a întrebat:

Doresc sa dau comanda de o canapea extensibila dar problema este ca vine demontata.
Este greu de montat?

5 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cauti o invatatoare sa te ajute, ele se descurca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat
| qest11 a răspuns:

Trebuie sa-i prinzi lateralele in 3 suruburi fiecare, eventual si picioarele pot fi demontate. E mai dificil pentru o biblioteca care vine in 7 pachete, dar la o canapea e floare a ureche. Cand ai s-o vezi adusa acasa, garantez ca te vei descurca.

| AdrianUrsut a răspuns:

Nu sunt greu de montat. Canapele extensibile comandate de pe internet vin in 2 sau 3 bucati. Nu te gandi ca iti vin demontate cumplet cum vine mobila si iti ia 3 zile sa o montezi. De asemenea, sunt insotite de hartii cu imagini in care ti se explica exact ce si cum ai de facut.

Modele de canapele extensibile pentru inspiratie:
https://www.2pareri.ro/top/cele-mai-bune-canapele-extensibile/