| AlexAndrei96 a întrebat:

Mama vrea sa redecoreze toata sufrageria. TOATA. Incepand de la mobila la televizor, si plantele. TOT. Ce sufragerie mi-ati putea da? Mie unul mi-ar placea una cu mobila alb si verde, sau alb si negru. Am sufrageria destul de mare..nu stiu sa estimez in metri, dar va pot spune ca 7 biciclete incap lejer, adica roata la roata, cu motu inainte. Nu pre-mi pasa de buget, dar sa nu coste sufrageria mai mult decat casa laughing FUNDA.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti din Bucuresti trage o fuga la Ikea sau Mobexpert le vezi gata aranjate si iti faci o parere

| AlexAndrei96 explică (pentru suntserios):

Hmmm..sunt din apropiere de Ploiesti daca stii unde e. Sunt la 15km distantam in Valenii de Munte.

| Parnic_Denisa_1995 a răspuns:

Pai dupa parerea mea intra pe eMAG laughing

| AlexAndrei96 explică (pentru Parnic_Denisa_1995):

Sau olx.ro/ tocmai.ro rolling on the floor))

| AlexAndrei96 explică (pentru MariusyK95):

Unde vad detalii despre pret, telefon, marimea si cum selectez alta sufragerie? Am vazut una belea.