| Johanndjmt2 a întrebat:

Mi s-a spart de curand o oglinda de la mobilier (mai precis de la un colţar) dimensiunile oglinzii : 35 x 96, 3 cm de grosime 3mm şi aş vrea sa ştiu daca aş putea sa o inlocuiesc. Daca da, cum aş putea sa fac rost de alta. Se gaseste de cumparat si la metru²? Şi daca da, cat costa şi de unde aş putea sa cumpar sau sa comand la un preţ cat mai mic. Daca ştiti magazine online care vand oglinzi la m² şi la preturi mici, va rog daţi-mi nişte link-uri.

Răspuns Câştigător
| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Nu te complica cu site-uri pentru asa ceva, vorbeste cu cineva de la un magazin specializat, e mai usor, mai ales daca ai unul in zona, e mai usor si mai sigur

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Comandand online-daca ar exista asa ceva- se adauga la pretul oglinzii si taxele de transport. Metrul patrat de oglinda de 3 este undeva la 35 lei( in Ploiesti, la geamgiu particular).